Chlapčenské bundy
Zobrazených 5 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Chlapčenské bundy

Zimná bunda je kúsok, ktorý musí výborne zahriať. Okrem toho by mal tiež dobre vyzerať — veď po celé zimné obdobie bude hlavnou súčasťou každého outfitu. Chlapčenské bundy O´neill vyhovujú obom kritériám. Iste preto nebude problém vybrať takú, s ktorou bude spokojný aj váš syn.

Zima a mráz neznamená žiadny problém

Zimné bundy O´neill sa vďaka kvalitným materiálom postarajú o pohodlie aj pri teplotách pod nulou. Ak hľadáte model, ktorý neprefúka ani silný vietor, máme pre vás chlapčenské softshellové bundy. Ich prekvapivé tepelnoizolačné vlastnosti a odolnosť voči vetru zaručia, že váš chlapec bude pre výkyvmi počasia dokonale chránený. Chlapci sa pri hrách alebo športe aj v zime často spotia. Preto sú softshellové bundy pre deti z vnútornej strany dostatočne priedušné a dobre odvádzajú vlhkosť smerom na povrch bundy. Že si pri behaní po vonku nedávajú pozor? Ani to nie je žiaden problém. Softshell je odolný voči oderu.

Chlapčenské bundy na šport i do mesta

Aj chlapci dbajú o svoj vzhľad a nemáme na mysli len teenagerov. Aby sa v bunde cítili vždy príjemne, sú preto dôležité nielen jej tepelnoizolačné vlastnosti ale tiež dizajn. V našej ponuke si môžete vybrať chlapčenské bundy v rôznych strihoch. Na chladnejšie dni sú tu modely v dlhšom prevedení, ktoré siaha až po boky. Hľadáte niečo štýlové? Potom sú tu chlapčenské bombery do pása z materiálov odolných voči vode.

Kapucňa, vrecká a všetko ostatné

Zimné chlapčenské bundy si môžete vybrať s kapucňou i bez nej. Čo by to bola za bunda bez praktických vreciek? Na ohriatie rúk ale aj bezpečné uloženie kľúčov nechýbajú vrecká so zapnutím na zips i náprsné vrecká. Čo sa týka farieb, vyberať môžete z viacerých prevedení. Máme pre vás jednofarebné modely i živšie kombinácie viacerých odtieňov.

oneill