Lyžiarske bundy
Zobrazených 13 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Chlapčenské lyžiarske bundy

Náročným podmienkam, akým sú deti pri jazde na snehovej pokrývke vystavené, nevyhovie hocijaké oblečenie. Pre všetky chvíle pri zimných športoch sú tu preto chlapčenské lyžiarske bundy. Vďaka kvalitným materiálom poskytnú dokonalú ochranu pred vetrom, mrazom aj vlhkosťou. Na lyžiach, snowboarde, korčuliach i pri stavaní bunkra zo snehu v nich budú vaše deti stále v teple a suchu.

Lyžiarske bundy pre chlapcov pre bezpečnú jazdu

Chlapčenské lyžiarske bundy O´neill vynikajú kvalitou použitých materiálov. Môžete sa spoľahnúť na kvalitnú hydroizoláciu aj odolnosť voči vetru a rýchle schnutie. Každý model poskytuje pohodlie tiež pre detskú pokožku vďaka jeho výbornej priedušnosti. Značka O´neill myslí na bezpečnosť na svahu, preto v našej ponuke nájdete tiež lyžiarske bundy s reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť. Aby sa do rukávov nedostal sneh, sú vybavené protisnehovou ochranou. Samozrejmosťou sú praktické vrecká na zips a kapucňa.

Strih, ktorý sa vždy prispôsobí

Čo by to bola za športová bunda, ak by sa v nej nedalo dobre hýbať? Chlapčenské lyžiarske bundy v pohodlných strihoch umožňujú voľnosť pohybu pri každej zimnej aktivite. Hľadáte model, ktorý odolá aj rýchlemu rastu vášho syna? Potom si vyberte lyžiarske bundy pre chlapcov so systémom O´neill Grow, ktorý vám umožní postupne predlžovať rukávy.

Zimné bundy nielen na šport

Zaujímavý vzhľad a pohodlný strih robia z lyžiarskej bundy kúsok, ktorý si deti nemusia obliecť len na zimné radovánky. Pokojne sa dajú nosiť aj do školy. Ich funkčné vlastnosti oceníte zvlášť vtedy, ak bývate v oblasti s každoročnou bohatou snehovou nádielkou. Chlapčenské lyžiarske bundy si preto u nás môžete vybrať vo viacerých dizajnoch. Výber konkrétnej farby alebo vzoru necháme na vás. Veď práve vy poznáte svojho syna najlepšie.

oneill