Ruksaky
Zobrazených 15 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Ruksaky vrecká, peračníky a peňaženky pre deti

Deti potrebujú na každý deň do školy, ale i cez prázdniny mnoho vecí. Nosiť všetko stále so sebou nemusí byť vždy jednoduché. Najmä, ak im chýbajú kvalitné ruksaky a vrecká, ktoré znesú každodennú záťaž. V našej ponuke si k nim môžete vybrať aj peračníky a peňaženky. Odolné materiály v kombinácii s vkusným farebným prevedením prinesú nielen osoh. Z batoha, vrecka alebo peňaženky sa rýchlo stane obľúbený módny doplnok.

Ruksaky pre chlapcov aj dievčatá

Značka O´neill je známa svojím štýlom, ktorý sa teší veľkej popularite u detí i dospelých. Všetko pre aktívny život každého neposedného dieťaťa či teenagera vyžaduje predovšetkým kvalitné prevedenie a materiály. Ruksaky pre deti s dnom odolným voči vode, švami, ktoré sa nenaľakajú ani preťaženia, a praktickými vreckami na desiatu, sú na pravidelné používanie dokonale pripravené. Neodolateľné farebné kombinácie vám umožnia vybrať batohy pre chlapcov aj dievčatá, ktoré budú pasovať k ich obľúbeným outfitom.

Vrecká na prezuvky a na šport

K výbave každého školáka patrí gymsack. Športové vrecká majú deti radi kvôli ich praktickému otváraniu a zatváraniu. Poskytujú dostatok priestoru na uloženie oblečenia aj topánok na telesnú výchovu alebo tréning. Môžete ich využiť tiež ako vrecko na prezuvky. Stačí si ho len prehodiť cez jedno plece a môžu vyraziť do školy.

Peračníky a peňaženky — na dizajne záleží

Deti potrebujú vlastnú peňaženku, do ktorej skryjú hotovosť, preukážku na MHD a iné doklady. Roky ubehnú naozaj rýchlo a čoskoro si do nej budú odkladať tiež občiansky a vodičský preukaz. Praktické zapínanie na zips alebo suchý zips deťom vyhovuje pre jeho rýchlosť. Rodičia budú môcť byť zase spokojní, že je všetko ukryté pekne v bezpečí.

Na každej školskej lavici sa každý deň objavuje peračník. Na jeho vzhľade preto nesmierne záleží. Peračníky pre dievčatá a chlapcov sme pre vás pripravili vo viacerých dizajnoch. Môžete ich zladiť so štýlom oblečenia alebo školskej tašky vašich detí.

oneill