Ruksaky
Zobrazených 8 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Pánske ruksaky

Do čoho dať všetky veci, keď sa chystáte mimo svojho domu? No predsa do batoha! Pánske ruksaky sú však obľúbeným doplnkom nielen pre ich priestrannosť. Môžete ich nosiť na jednom ramene alebo na chrbte, pričom vaše ruky zostanú voľné. Čo viac si pre aktívny životný štýl priať?

Nekompromisná kvalita

Či už hľadáte pánsky ruksak na turistiku, na notebook, cestu do posilňovne alebo batohy do školy, prvým kritériom výberu by mala byť kvalita. Práve tá zaručuje jeho výdrž, pohodlie pri nosení a správne rozloženie záťaže. Aby ste mali všetky veci stále v suchu, máme pre vás tiež ruksaky O´neill z nepremokavých materiálov. Nepremokavé dno batoha a polstrované ramenné popruhy sú pritom samozrejmosťou.

Pánske ruksaky do mesta, do školy aj do práce

Druhým kritériom bude účel použitia. Podľa neho môžeme pánske ruksaky rozdeliť do niekoľkých skupín:

  • Potrebujete často preniesť svoj počítač? Na cestu do práce aj do školy vám bude vyhovovať ruksak na notebook. Vďaka oddelenému priečinku vo veľkosti A4 a viac ho využijú tiež študenti.

  • Batohy do mesta môžete nosiť so sebou každý deň. Odvetrávaný chrbát a anatomické tvarovanie prispievajú k vášmu komfortu. Ak máte radi všetko pekne rozdelené vo svojom priečinku, hľadajte model s vreckami na zips.

  • Ak sa chystáte športovať, svoj účel výborne splnia ľahké vrecká na športové oblečenie. Značka O´neill pritom myslí na vaše maximálne pohodlie pri používaní. Vybrané modely totiž disponujú tiež vnútorným vreckom na zapínanie.

  • Ruksaky do školy pre dievčatá aj chlapcov s ergonomickým tvarovaním sa vyrábajú z ľahkých materiálov. Pri ich používaní môžete očakávať vodoodolnosť a viacero vnútorných priečinkov.

Ktorá farba to bude?

V neposlednom rade vás iste bude zaujímať dizajn. Vhodnú farbu vyberiete najjednoduchšie podľa vášho oblečenia. Ktoré odtiene zvyčajne preferujete? Alebo by ste radi zaujali zaujímavými vzormi? Táto voľba je len na vás. Tak či onak, ruksaky O´neill tiež ponúkajú výber z viacerých tvarov. Bude vám viac vyhovovať pánsky ruksak v hranatom alebo oválnom tvare?

oneill