Plavky
Zobrazených 21 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Chlapčenské plavky

Na všetky letné radovánky pri vode sú tu pre vášho syna alebo vnuka chlapčenské plavky. Chystáte sa tento rok k moru, niektorému z našich krásnych jazier alebo sa vaše deti najradšej vyjašia v aquaparku? Tak či tak, chlapčenské plavky a boardshortky v módnych dizajnoch by vo vašej letnej výbave nemali chýbať.

Chlapčenské plavky — kúsok, ktorý sadne ako uliaty

Plavky pre chlapcov O´neill prinášajú pohodlie a slobodu pohybu aj pri tých najbláznivejších aktivitách. Funkčné materiály vyvinuté tak, aby na vzduchu rýchlo vyschli, sú tiež príjemné na nosenie a nikde neškrabú. Elastický pás s možnosťou utiahnutia pomocou šnúrky sa rýchlo prispôsobí každej postave. Chlapčenské plavky si v našej ponuke môžete vybrať vo viacerých strihoch:

Klasické plavky

Klasické plavky si obľúbia chlapci, ktorým vyhovuje viac obtiahnutý strih. Elastický a odolný materiál vydrží neustále namáhanie pri plávaní, na paddle boarde, na tobogane aj všetkých vodných športoch.

Boardshortky

Boardshortky, inak nazývané aj plavecké šortky, v ich širšom strihu poskytujú potrebnú voľnosť vo vode i mimo nej. Chlapci si v nich môžu zahrať futbal a tí menší si ich radi nechajú na sebe aj na ihrisku. Plavecké šortky si u chlapcov našli veľkú priazeň tiež preto, že si ich na cestu domov nebudú musieť prezliekať. A možno si ich radi oblečú aj na hry s kamarátmi na dvore.

Dizajn, ktorý zaujme

Plavky a boardshortky pre chlapcov sú kúskom, ktorý si priam pýta farebnosť. Aj preto v našej ponuke nájdete plavky a plavkové kraťase vo výrazných odtieňoch. Žiarivá žltá alebo oranžová pomôže aj vám, keď ich budete v množstve ľudí na pláži alebo kúpalisku hľadať. Ak preferujete iné farby, sú tu menej nápadné modrá, čierna, mätová, lososová alebo iné pastelové odtiene. Alebo hľadáte pestré letné vzory? Nech sa páči, stačí si len vybrať ten, ktorý vás najviac zaujme.

oneill