Fleece
Zobrazených 9 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Fleece chlapci

Kúsky, ktoré zahrejú bez pridávania ďalších vrstiev, sú ako stvorené pre každú neposednú povahu. Fleece oblečenie pre chlapcov poteší aj každého rodiča. Môžete sa totiž spoľahnúť, že váš syn v ňom bude stále v teple.

Fleece oblečenie do chladných dní

Na jeseň, v zime aj na jar je fleece oblečenie pre deti výbornou voľbou na každý deň. Môžu ho nosiť do školy, na sánkovačku, na lyže, výlety do prírody aj hry na detskom ihrisku. Chodievate v lete na hory? Fleece oblečenie zahreje aj počas chladných večerov v horských údoliach, grilovačky na chate alebo na dobrodružnom nočnom pochode.

Prečo si fleece oblečenie našlo takú veľkú obľubu nielen u detí? Je to pre kvalitu tohto materiálu. Čo sa týka zloženia, je fleece 100 % polyester. Pri jeho používaní oceníte jeho hrejivé schopnosti a mäkkosť. Fleece oblečenie je ohybné, výborne sa prispôsobuje postave aj každému pohybu. Jeho hladký povrch deti milujú — vo fleece kúskoch sa iste nebudú sťažovať, že ich niečo ťahá alebo škriabe. Tento materiál sa vyznačuje tiež stálosťou farieb a tvaru. Investícia do kvality sa v tomto prípade naozaj oplatí. Jednotlivé kúsky môžu súrodenci po sebe navzájom dediť a stále budú vyzerať ako nové.

Fleece mikiny

Fleece mikiny pre chlapcov nájdu široké využitie pri každej zimnej aktivite. Postačí ľahké tričko, mikina a bunda a teplučká kombinácia je na svete. Po poriadnej zábave na snehu si ju vôbec nemusia dávať dole. Stačí len zhodiť zo seba vrchnú vrstvu, posadiť sa k šálke čaju s citrónom a už vám váš syn môže porozprávať o všetkých svojich zážitkoch s priateľmi.

Zaujíma vás dizajn? To aj nás. Preto v našej ponuke nájdete chlapčenské fleece mikiny vo viacerých farbách. Pre vaše dieťa si tak môžete vybrať podľa jeho obľúbených odtieňov. Jednotlivé strihy ponúkajú tiež možnosť výberu medzi modelmi na zips a obliekaním cez hlavu.

oneill