Oblečenie
Zobrazených 373 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Pánske oblečenie

Trendy pánske oblečenie

Doba, kedy boli móda a nákupy odevov najmä ženskou záležitosťou, je už dávno preč. Moderný muž dbá o svoj zovňajšok, ktorého súčasťou je aj štýlové pánske oblečenie. Značka O´neill preto myslí na vysoké nároky moderného muža. Oblečte sa do kvality a dizajnu, ktorý zaujme, kdekoľvek sa práve nachádzate.

Základné kúsky v pánskom šatníku

Základné kúsky, pomocou ktorých si ľahko vytvoríte kombinácie na každý deň, by nemali chýbať v žiadnom šatníku. Ich výhodou je, že sa dajú navzájom rôzne kombinovať. Každý deň tak môžete vykročiť do ulíc v novom outfite. Aj preto sa pánske oblečenie O´niell vyrába z kvalitných materiálov, ktoré vydržia každodenné intenzívne používanie.

Nadčasové oblečenie, akým sú tričká a polokošele, mikiny, svetre, košele, nohavice a kraťase si zaslúži vašu pozornosť hneď pri nákupe. Kľúčovým je správny výber veľkosti a vhodného strihu. Vybrať to správne oblečenie pre mužov vyžaduje tiež myslieť na detaily. Aby ste sa v ňom cítili vždy príjemne, dbajte okrem toho na výber vhodných farieb. Ak si naraz kupujete viac kúskov, môžete ich navzájom zladiť. Alebo si počas nákupu otvorte svoj šatník a vyberajte také pánske oblečenie, aké sa vám hodí k ostatným veciam.

Oblečenie na šport

Muži milujú aktívny pohyb. Pre vaše športové vyžitie sú tu plavky, lyžiarske nohavice, zimné bundy a funkčné kúsky z kolekcie O´neill hybrid. Materiály, ktoré vás spoľahlivo zahrejú a ochránia aj v nepriaznivom počasí, sú zárukou vášho pohodlia pri zimnej turistike aj na lyžiarskom svahu. Na pláž vás oblečie kolekcia plaviek. Vyberať môžete tiež športové oblečenie do fitness centra, na beh alebo iné aktivity. Tepláky, mikiny a tričká z priedušných materiálov, ktoré dobre odvádzajú pot, si môžete okrem cvičenia obliecť napríklad na odpoludňajšie leňošenie na gauči.

oneill