Košele
Zobrazené 2 produkty
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Pánske košele

Pánska košeľa má mnoho tvárí, vďaka ktorým ju môžete nosiť do práce, do prírody aj na iné príležitosti. Či už je súčasťou dress code na vašom pracovisku alebo ju jednoducho radi nosíte, pánska košeľa je klasika, bez ktorej sa nezaobíde žiadny pánsky šatník.

Pánske košele majú mnoho tvárí

Formálne oblečenie a košeľa pre mužov jednoducho patria k sebe. Košele do obleku sa niektorým mužom zdajú byť priveľmi „škrobené“ a neradi ich nosia. Aj tento kúsok však môže byť veľmi pohodlný a nestratiť pritom nič zo svojej elegancie. Pánska košeľa spolu so športovým sakom vytvorí vzhľad, v ktorom sa môžete pokojne vybrať na menej oficiálne akcie a stretnutia. Nemáte radi konzervatívny look? Košele pre mužov vás nesklamú ani v tomto ohľade. Vhodnou voľbou farieb v kombinácii s rifľami vytvoríte uvoľnený a mladistvý outfit.

Ktorý strih vybrať?

To, ako bude oblečenie nakoniec pôsobiť, ovplyvňuje tiež výber vhodného strihu. Pánske košele O´neill si môžete kúpiť vo viacerých prevedeniach. Ak chcete zvýrazniť svoju postavu, pre vás budú určené pánske košele slim fit. Tí, ktorí preferujú voľnejší strih, by mali siahnuť po košeli s označením regular. Rozdiel bude, samozrejme, aj v dĺžke rukáva. Aký to bude dnes? V našej ponuke nájdete vzdušné košele s krátkym rukávom na leto i košele s dlhým rukávom na chladnejšie dni.

Na farbe záleží

Neformálne košele poskytujú mnohorakosť výberu farieb a vzorov. Milujete svieže farby? Na výber máte rôzne módne odtiene od rifľovej modrej, cez jemnú kaki či mätu až po výraznú žltú a oranžovú. Alebo hľadáte vzory, ktoré zaujmú? Okrem klasiky v podobe kára môžete siahnuť po kvietkoch, palmách, štvorčekoch, prúžkoch, bodkách aj iných menej bežných vzoroch. Značka O´neill myslí navyše na vaše pohodlie. Kvalita bavlny BCI alebo ľanu, zaručí, že sa vo svojej novej košeli budete vždy cítiť príjemne.


 

oneill