Plavky
Zobrazených 19 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Dievčenské plavky

Leto, voda, kúpanie a šantenie — tešíte sa aj vy rovnako ako vaša dcéra? Aby ste si mohli slnečné lúče a vítané osvieženie na kúpalisku, pri mori či jazere vychutnať naplno, budete potrebovať dievčenské plavky. V našej ponuke sme mysleli na každý vkus a štýl. Stačí len vstúpiť a začať vyberať.

Dvojdielne alebo jednodielne?

Každý ma iný vkus a to sa týka aj strihu plaviek. I keď sú dievčenské plavky kúskom, ktorý sa oblieka len po istú časť roka, záleží na tom, aby sa v nich každá mladá dáma cítila pohodlne. V našej ponuke preto nájdete dievčenské bikiny aj celé plavky. Ktoré teda zvoliť? Dvojdielne plavky uprednostnia dievčatá, ktoré sa rady opaľujú alebo im nevyhovuje, že zostanú po návrate z vody celé v mokrých plavkách. Jednodielne plavky budú vyhovovať dievčatám, ktoré z rôznych dôvodov nechcú odhaliť celú postavu. Dôvodom môže byť tiež ich praktickosť pri plávaní a iných vodných športoch.

Farebnosť je synonymom leta

Detský šatník si pýta pestrosť a pôvabné vzory, ktoré k tomuto veku dokonale pasujú. Dievčenské plavky O´neill môžete vyberať v mnohorakom prevedení. Jednofarebné kúsky s výraznejším pásom, jemné rastlinné vzory, geometrické tvary i výrazné kombinácie pestrých odtieňov — voľba záleží len na vkuse vašej slečny.

Dievčenské plavky pre pohodlie vo vode aj na suchu

Dievčenské plavky O´neill sa vyrábajú z príjemných a rýchlo vysychajúcich materiálov s dostatočnou elasticitou pre dokonalé kopírovanie postavy. Nastaviteľné ramienka umožňujú presné prispôsobenie individuálnej veľkosti. Počas všetkých hier vo vode aj na brehu alebo pri športe poskytnú stopercentný komfort. Odolné materiály a stále farby vydržia aj divokú jazdu na tobogáne a časté pranie. Leto plné zábavy je tak už len na dosah.

oneill