Čiapky a šiltovky
Zobrazených 17 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Čiapky a šiltovky pre deti

Čiapky a šiltovky majú v detskom šatníku svoje nezastupiteľné miesto. A nie je to len pre ich praktickú funkciu. Dievčatá aj chlapci majú radi kúsky, ktoré doplnia ich imidž a vyjadria to, kým sú. Dovoľte im aj vy vybrať si tieto módne doplnky podľa ich osobitého vkusu.

Teplá čiapka na jeseň a na zimu

Čiapka z hrejivej pleteniny poskytne deťom komfort počas cesty do školy a pri všetkých zimných radovánkach. Práve preto sa zimné čiapky O´neill vyrábajú z materiálov, ktoré udržia teplo po celý deň. Deti sa v nich môžu vybrať na hory aj na dvor za kamarátmi. Aby detské čiapky ladili s ostatným oblečením, v našej ponuke ich nájdete vo viacerých farebných variáciách. K dispozícii sú veselé a hravé odtiene pre chlapcov aj dievčatá i nenápadnejšie farby. Pre ešte väčšiu pestrosť máme tiež modely s vymeniteľným brmbolcom.

Nie každému vyhovuje čiapka s brmbolcom, preto pre deti nájdete v našej ponuke aj zimné čiapky v modernejšom štýle. Niektoré modely umožňujú dokonca prispôsobenie. Dajú sa totiž nosiť s vyhnutou manžetou alebo aj bez.

Detské šiltovky — módny doplnok, ktorý nesmie chýbať

Detské šiltovky sa nedostali do pozornosti detí len pre ich schopnosť ochrániť pred slnkom a dažďom. Tento jedinečný kúsok dokáže dokonale zmeniť celý výsledný look. V ich obľúbenej farbe, s výrazným alebo menej výrazným vzorom ich nájdete aj v našej ponuke. Vyberať môžete z rôznych motívov. Môžete sa rozhodnúť pre obrázkovú aplikáciu alebo štýlové logo O´neill. Aby boli spokojní aj všetci rodičia, detské šiltovky O´neill sú vyrobené z priedušných materiálov, ktoré deťom poskytnú komfort počas dlhých hodín strávených vonku. Samozrejmosťou je možnosť nastavenia veľkosti pomocou zapínania v zadnej časti šiltovky.

oneill