Deti
Zobrazených 297 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Deti

Aj vy radi nakupujete pre svoje deti alebo vnúčatá? Potom ste u nás na tom správnom mieste. Kvalitných kúskov pre deti nikdy nie je dosť. Veď stačí len niekoľko mesiacov a už z nich opäť vyrastú! Detské oblečenie a doplnky máme pre chlapcov aj dievčatá v módnych dizajnoch, ktoré si vždy radi dajú na seba. Pozor! Možno sa im zapáčia natoľko, že ich nebudú chcieť dať dole, ani keď budú mať ísť spať.

Detské oblečenie pre chlapcov aj dievčatá

Detské oblečenie O´Neill prinesie do dievčenského i chlapčenského šatníka nové kúsky na každý deň. Tričká, mikiny, nohavice, kraťasy, zimné bundy aj mäkučké fleece oblečenie si vaše deti radi oblečú do školy, na šport i chvíle zábavy. V našej ponuke sme mysleli tiež na letné a zimné športy. Pre deti tak môžete vybrať lyžiarske bundy a nohavice alebo plavky. V jedinečnom štýle, ktorý spája funkčnosť, ekologický materiál a módny vzhľad, sa iste rýchlo stanú ich obľúbenou voľbou na každú príležitosť.

Ako vyberať oblečenie pre deti

I keď sa to zdá byť samozrejmosťou, prvým kritériom výberu by mala byť veľkosť. Oblečenie pre deti sa pre ich rýchly rast v šatníku neustále obmieňa. Pri nákupe preto zvoľte radšej väčšie číslo. Budete sa tak môcť spoľahnúť na to, že vybrané kúsky budú nosiť o niečo dlhšie.

Dôležitým parametrom, ktorý by ste nemali nechať nepovšimnutý, je materiál. Oblečenie pre deti by malo byť vyrobené z priedušných materiálov, ktoré rýchlo schnú a dobre odvádzajú vlhkosť. V takomto odeve sa deti môžu poriadne vybehať i spotiť a stále sa budú cítiť pohodlne. Značka O´neill myslí tiež na strih. Detské oblečenie O´neill výborne sedí a prispôsobí sa každému pohybu.

Štýlové a podľa najnovších trendov — to sú kritériá nielen teenagerov. Pri nákupe nezabudnite brať preto ohľad na obľúbené farby a vzory detí. Môžete pokojne opustiť zaužívané koľaje chlapčenských a dievčenských odtieňov. Súčasná móda praje jedinečnému vkusu a farebným kombináciám v každom veku.

oneill