Šlapky
Zobrazené 4 produkty
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Chlapčenské šľapky

Voda, leto a vysoké teploty patria neodmysliteľne k sebe. Aby si ich váš chlapec mohol vychutnávať plnými dúškami, vyberte pre neho pohodlnú obuv, v ktorej mu iste nebude teplo — chlapčenské šľapky a žabky.

Šľapky na leto

Chlapčenské šľapky ponúkajú rýchle obutie, voľnosť pohybu aj vzdušnosť, pri ktorej sa deťom noha nikdy nebude potiť. Otvorená špička a vodoodolné materiály z nich robia ideálnu obuv k moru i bazénu. Nemusíte sa tiež vôbec obávať dlhého schnutia, ak v nich vaše dieťa vbehne do vody. Anatomické tvarovanie sa postará o zdravý vývoj chodidiel a široký, tvarovaný zvršok prináša pohodlný pocit pri každom kroku.

Šľapky do vody sa postarajú aj o bezpečnosť na klzkom povrchu pri bazéne. Veď chlapci neustále niekam behajú a často si pritom zabúdajú dávať na seba pozor. Zaujíma vás ich vzhľad? Chlapčenské šľapky na leto si môžete vybrať z viacerých farebných prevedení. Môžete ich tak vhodne zladiť napríklad s plavkami z našej ponuky.

Chlapčenské žabky pre štýl a pohodlie

K vode sú vhodnou obuvou tiež chlapčenské žabky. V rýchlosti, akou sa bude chcieť váš syn ponoriť do vody, je výhodou, že sa extra rýchlo vyzúvajú. Nebude vadiť, ani keď do nej skočí obutý — žabky z ľahkých materiálov samé vyplávajú na povrch.

Chlapčenské žabky sú už niekoľko rokov stálicou v módnych outfitoch. Môžete ich skombinovať s krátkymi nohavicami a tričkom alebo aj mikinou. Mäkká stielka z materiálu EVA sa pri chôdzi výborne prispôsobí nohe. Vďaka širokým pásikom z mäkčeného materiálu sa žabky nezarezávajú do pokožky. Žabky O´neill sa navyše vyznačujú odolnosťou voči UV žiareniu. Ak si vyberiete farbu a vzor, ktoré sa vám najviac páčia, môžete sa spoľahnúť, že si ho zachovajú aj po rokoch nosenia.

oneill