Tričká
Zobrazených 37 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Chlapčenské tričká

Základné kúsky, akými sú chlapčenské tričká, musia mať v každom chlapčenskom šatníku bohaté zastúpenie. Veď pri každodenných dobrodružstvách ich deti veľmi rýchlo zašpinia. Chlapci si často potrpia tiež na módny vzhľad. Chlapčenské tričká v našej ponuke preto spĺňajú obe tieto požiadavky.

Chlapčenské tričká z kvalitných materiálov

Tričká pre chlapcov musia vydržať náročné podmienky všetkých detských aktivít. Pri nákupe preto prihliadajte okrem dizajnu aj na kvalitu materiálov. Či už pri bežných športoch alebo doťahovaní sa s kamarátmi sú textílie neustále namáhané. Takéto zaobchádzanie má vysoké nároky na ich pevnosť a pružnosť.

Najvhodnejším materiálom na oblečenie pre chlapcov je bavlna. Je na dotyk veľmi príjemná, vzdušná a dobre sa nosí. Na šport môžete vybrať funkčné tričká z technických materiálov, ktoré výborne odvádzajú pot a rýchlo vysychajú. Nezabudli sme ani na chlapčenské tričká s UV ochranou, v ktorých sa môžu deti dosýta venovať vodným alebo iným letným športom.

Aj váš chlapec chodí domov každý deň upotený alebo špinavý? Potom iste poznáte ten kolotoč neustáleho prania a sušenia bielizne. Aby si dlho zachovali svoj pôvodný vzhľad, vyznačujú sa chlapčenské tričká O´neill navyše stálosťou tvaru i farieb.

Na dizajne záleží

Tričká pre chlapcov O´neill sú šité v pohodlných strihoch. Do na jesenné a zimné dni môžete vybrať tričká s dlhým rukávom. Typicky chlapčenské farby i menej tradičné odtiene v našej ponuke vám poskytnú možnosť kúpiť kúsky podľa vkusu vášho dieťaťa. Ktoré vyberiete? Bude to nenápadná hnedá, čierna, obľúbená modrá, červená alebo oranžová farba? Tričko s krátkym rukávom je základom takmer každého outfitu u škôlkarov, školákov aj študentov. Pripravili sme pre vás tiež ponuku kúskov s rôznymi motívmi potlače. Ktorý z nich sa najviac zapáči práve vášmu synovi?

oneill