Lyžiarske nohavice
Zobrazených 16 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Chlapčenské lyžiarske nohavice

Pre každé dobrodružstvo aj šport na snehu si v našej ponuke môžete vybrať chlapčenské lyžiarske nohavice. Kvalitné oblečenie na zimné športy ocenia deti i rodičia. Vy budete spokojní, že sú stále v teple a suchu a oni, že ich necháte vonku koľko len budú chcieť.

Technické materiály pre kvalitné lyžiarske nohavice

Základom ochrany pred zimným počasím sú technické materiály, ktoré odolajú jeho pôsobeniu po celý deň. Môžete sa preto spoľahnúť na ich vodotesnosť, rýchle schnutie aj dostatočné hrejivé vlastnosti. Chlapčenské lyžiarske nohavice sú pre dokonalý komfort pri všetkých aktivitách navyše priedušné. Pre vyššiu bezpečnosť za zníženej viditeľnosti sú vybavené reflexnými prvkami.

Na strihu záleží

Nohavice na lyžovačku, snowboarding a iné zimné radovánky sú kúskom, pri ktorom záleží na pohodlnosti. Lyžiarske oblečenie pre deti O´neill je preto vyrobené s ohľadom na ich pohyblivosť a živosť. Strihy nohavíc oslovia už pri ich obliekaní. Možnosť úpravy pásu poskytuje priestor pre nastavenie jeho veľkosti pre každú postavu a zároveň chráni proti vnikaniu chladu z okolia. Pri obúvaní a vyzúvaní lyžiarok oceníte tiež možnosť rozopnutia v oblasti lýtok.

Aj taká drobnosť, akou je vrecko, môže na svahu znamenať veľké plus. Veď napríklad vreckovku je potrebné mať stále pri sebe. Rastie váš syn akosi prirýchlo? So systémom O´neill Grow to vôbec nebude vadiť. Vďaka nemu viac nebudete musieť kupovať každý rok nové lyžiarske nohavice.

A čo farba?

Ponuka lyžiarskych nohavíc pre deti vyhovie každému vkusu. Preferuje vaše dieťa živé odtiene, ktoré okamžite pritiahnu pozornosť? Alebo mu viac vyhovujú nenápadné odtiene čiernej a tmavomodrej? Nie každému musí vyhovovať jednofarebné prevedenie, preto sú tu viacfarebné modely v rôznych vzoroch. Už viete, ktorý z nich osloví práve vášho syna?

oneill