Bundy a kabáty
Zobrazených 24 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Dievčenské lyžiarske bundy

Zima, sneh a hory nás každoročne lákajú vydať sa na svah a zajazdiť si na lyžiach, snowboarde alebo sánkach. Zvlášť deti si zimné radovánky užívajú naplno. Aby vaše dcéry zostali v teple a suchu po celý deň, nezabudnite im vybrať kvalitné dievčenské lyžiarske bundy.

Dievčenské lyžiarske bundy do každého počasia

Pri každom športe, guľovačke, stavaní snehuliaka alebo bunkra zo snehu bude môcť byť každý rodič vďaka lyžiarskym bundám O´neill spokojný. Deti v nich budú stále v pohodlí a teple bez nebezpečenstva premočenia. Dievčenské lyžiarske bundy v našej ponuke sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré neprepustia vietor, zimu ani vlhkosť. Aj po dlhých chvíľach strávených vonku sa môžete spoľahnúť na ich hrejivé vlastnosti. Z vnútornej strany sú lyžiarske bundy pre dievčatá dostatočne priedušné, takže je pot spoľahlivo odvádzaný na povrch.

Vo fujavici i na ľade

Lyžiarske bundy pre dievčatá O´neill sú spoľahlivou ochranou, i keď sa poveternostné podmienky nečakane zhoršia. Výborne odolávajú vetru, snehu aj mrznúcemu dažďu. Nedostane sa pod ne ani mráz. Ochranu pred chladom zvyšuje praktická kapucňa. Ak sa v nich vyberiete na celodenný výlet, vaše deti budú dostatočne chránené pred každým výkyvom počasia.

Lyžiarske bundy pre dievčatá, ktoré sa chcú páčiť

Dievčatá sa aj pri športe chcú páčiť svojmu okoliu, preto sú lyžiarske bundy v našej ponuke hneď vo viacerých farbách. Ktorá patrí k obľúbeným odtieňom vašej dcéry? Že viacero? Potom sú tu pre vás pestré farebné kombinácie a vzory.

Dievčatá majú rady hebké a jemnučké doplnky, ktoré by nemali chýbať ani na lyžiarskej bunde. Dbá aj vaša dcéra o takéto detaily? Vyberte pre ňu zimnú bundu s kapucňou lemovanou kožušinou. Aby si mala vždy kam odložiť vreckovku alebo kľúče, zimné bundy disponujú tiež vreckami na zapínanie na zips.

oneill