Lyžiarske nohavice
Zobrazených 15 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Lyžiarske nohavice pre dievčatá

Pobyt na čerstvom vzduchu uprostred prírody, keď mráz poriadne vyštípe líčka, prospieva zdraviu. Na každú lyžovačku, túru do lesa alebo iné zimné radovánky, bude vaša dcéra potrebovať lyžiarske nohavice. Lyžiarske nohavice pre dievčatá si u nás môžete vyberať z ponuky, ktorá vás už po prvom oblečení presvedčí svojou kvalitou.

V teple a suchu aj uprostred fujavice

Pre technické materiály, z ktorých sú dievčenské lyžiarske nohavice O´neill vyrobené, neznamená žiadny problém ani poriadna snehová metelica. Zabránia prenikaniu chladu a vlhkosti dovnútra pri zachovaní výbornej priedušnosti. Vynikajúca tepelná izolácia zahreje aj pri teplotách hlboko pod nulou. Lyžiarske nohavice pre dievčatá sú už pripravené na každé zimné dobrodružstvo. Pridáte sa k nim aj vy?

Dievčenské lyžiarske nohavice — farba a štýl, ktoré oslovia

Dievčatá myslia na módu, aj keď sú na svahu alebo uprostred lesa obklopené len prírodou. Vzhľad nohavíc je preto pre ne nesmierne dôležitý. Aby sme vyhoveli každému vkusu, dievčenské lyžiarske nohavice u nás nájdete v mnohých farbách. Na výber máte typicky dievčenské a nežné odtiene a tiež neutrálne farby. Samozrejme, že nechýbajú ani vzorované kúsky.

Strihy nohavíc sú prispôsobené neustálemu namáhaniu pri pohybe a poskytujú dokonalú voľnosť. Nastaviteľný pás umožňuje ich prispôsobenie každej postave. Nechýba ani praktické vrecko na zapínanie a systém pre rozopnutie v oblasti lýtok pre rýchle obúvanie a vyzúvanie. Jeho praktickosť umožňuje vyzuť lyžiarky dokonca v rukaviciach.

Počuli ste už o O´neill Grow?

Všetky deti rastú, čím rodičom robia každý deň radosť. S rastom sú však spojené tiež neustále výdavky na nové oblečenie. Značka O´neill preto prichádza so systémom O´neill Grow. Vďaka nemu budú lyžiarske nohavice rásť s vaším dieťaťom.

oneill