Fleece
Zobrazených 9 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Fleece oblečenie pre dievčatá

Teplé, hebké ako pavučinka, s jemným povrchom, ktorý je dokonale príjemný pri dotyku s pokožkou — to je fleece oblečenie pre dievčatá. Takéto kúsky si praje vlastniť každá slečna. Nechať sa zohriať v ich objatí je predsa také príjemné!

Materiál, ktorému sa nedá odolať

Fleece osloví každého, kto sa do neho čo i len raz oblečie. Jeho jemný povrch doslova pohladí pokožku. Fleece oblečenie dokáže vďaka svojej hrejivosti udržať deti vždy v teple. Fleece mikiny a bundy preto ocení každá mama aj babka. Prečo nie, keď pomáhajú v starostlivosti o najmenších i teenagerov?

Fleecové mikiny pre dievčatá

Fleecové mikiny sú výborným kúskom na chladné dni. Okrem toho, že dobre vyzerajú, dokážu jedinečným spôsobom zohriať. Sychravé jesenné počasie ani zimný mráz tak nedostanú žiadnu šancu. Kým sú teploty v prijateľnom rozmedzí, môžete ich využiť ako vrchnú vrstvu oblečenia. V zime vytvoria dokonalú izoláciu pred chladom pod zimnou bundou. Fleecové mikiny si každé dievča rýchlo obľúbi, preto ich budete musieť často prať. Pre tento materiál to však neznamená žiadny problém. Vyniká totiž stálosťou farieb a vzhľadu aj pri častom používaní.

Fleecové mikiny O´neill ponúkajú výber z viacerých prevedení, čo sa týka farebnosti a vzorov. Zvoliť si môžete tiež preferovaný spôsob obliekania. V našej ponuke nájdete dievčenské fleece mikiny na zips aj obliekanie cez hlavu.

Dievčenské fleecové bundy

Keď teploty klesnú o niečo nižšie, na rad sa dostávajú fleecové bundy pre dievčatá, pod ktoré sa žiadny chlad nedostane. Dievčenské fleecové bundy O´neill vyzerajú štýlovo v každej farbe. Stačí si len vybrať z našej ponuky. V strihu s kapucňou výborne odolajú všetkým nástrahám prechodného počasia. Pokojne môže mrholiť, fúkať vietor alebo vás obklopovať hustá hmla. Fleece bundy O´neill disponujú tiež vreckami, do ktorých si môže vaša slečna kedykoľvek skryť ruky, aby si ich ohriala.

oneill