Čiapky a šiltovky
Zobrazených 18 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Pánske šiltovky a čiapky

Pánske šiltovky a čiapky sú kúskom, ktorý jedinečným spôsobom doplní váš outfit. Pokojne ich môžete zladiť so športovým i mestským štýlom.

Pánske šiltovky mnohorakých tvárí

Pánska šiltovka vás ochráni pred žiarou slnka aj dažďom, ktorý sa nečakane spustí z oblohy. V štýlovom dizajne doladí váš vzhľad k dokonalosti. Šiltovky O´neill sa vyrábajú z priedušných materiálov a vy sa v nich budete vždy cítiť pohodlne a sviežo. Strih šiltovky sa výborne prispôsobí hlave, netlačí a navyše dobre vyzerá. Veľkosť si môžete vhodne nastaviť pomocou nastaviteľného obvodu.

Na výber máte tiež z rôznych typov — k dispozícii sú modely s rovným aj ohnutým šiltom. V dizajnovom prevedení rôznych farieb a vzorov sa tak pánska šiltovka stane kúskom, bez ktorého sa už nevydáte ani na krok. Vyberte si podľa vášho vkusu a vyjadrite pomocou nej to, akí ste. Bude to extravagantný model s výrazným vzorom alebo jednofarebná pánska šiltovka?

Pánske čiapky na zimu

Vybrať čiapku, ktorá vám bude vyhovovať vo všetkých ohľadoch, nemusí byť také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Jej účel je však jasný: keď sa teploty znižujú, udrží vašu hlavu aj uši pekne v teple. Pánska čiapka z kolekcie O´neill naplní všetky vaše požiadavky. Nezabudnite si ju preto vziať na seba vždy, keď opustíte teplo vášho domova. Hrejivá pletenina sa výborne prispôsobí tvaru hlavy a chlad sa pod ňu iste nedostane.

Na výber máte pánske čiapky so skladanou manžetou alebo bez nej. Zaujímavosť dizajnu dopĺňajú aj rôzne spôsoby štruktúrovania materiálu. Množstvo farebných prevedení vám umožní zvoliť model, ktorý bude pasovať k vašej osobnosti. Môžete siahnuť po čiernej, červenej, modrej, zelenej, sivej, žltej, hnedej alebo iných odtieňoch. Záleží len na vašom vkuse a obľúbených kúskoch šatníka. Konkrétny odtieň môžete zladiť s farbou topánok, bundy alebo i nohavíc. Hľadáte niečo s mladistvým vzhľadom? Potom je tu chlapčenská čiapka s viacfarebnými pruhmi.

oneill