DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 30 EUR Vrátenie tovaru do 30dní

Inšpirácie

September 30
Oblečte deti na jeseň prakticky a pohodlne
Trafiť sa do jesenného počasia s oblečením dá zabrať nejednému dospelému. U detí je táto dilema dvakrát taká veľká. Ako sa postarať o to, aby im nebolo príliš horúco, neprechladli a zároveň neboli obmedzovaní v pohybe?
September 27
Noste mikinu štýlovo: Poradíme vám ako na to
Mikina býva často nedoceneným kúskom v šatníku. Siahame po nej pri neformálnych príležitostiach, kedy sa potrebujeme cítiť predovšetkým pohodlne. Možností, ako ju nosiť, je pritom ďaleko viac. Predstavíme vám niektoré z nich.
September 21
Užite si jesenné výlety do prírody v tom správnom oblečení
Vonku sa pomaly ochladzuje, ale vy sa nechcete vzdať obľúbenej turistiky? Sychravejšie počasie vôbec nemusí byť prekážkou. Siahnite po správnom oblečení do prírody a užite si jeseň naplno.
September 17
Prevetrajte šatník a pripravte sa na jeseň 2021
Premýšľate, čím v šatníku vyplniť prázdne miesto po letných kúskoch? Práve teraz je na to najvyšší čas. Poradíme vám, čo diktujú tohtoročné módne trendy a ako sa pripraviť na jeseň 2021 – či už chcete vyraziť do mesta alebo do prírody.
August 05
Dovolenka na horách? Toto by vo vašej batožine nemalo chýbať
Ak máte v pláne vyraziť toto leto do hôr, nenechávajte pri balení nič na náhodu. Vysokohorské počasie je premenlivé a môže prekvapiť. Pokiaľ si chcete pobyt spestriť turistikou, len so šortkami a tielkom si pravdepodobne nevystačíte.
Júl 25
Tohtoročné módne trendy pre dámske plavky
Módne trendy každoročne diktujú čo na seba na pláž, k moru či na kúpalisko. Tie tohtoročné sú také rôznorodé, že si z nich iste vyberie každá žena. Nájdete medzi nimi decentné prevedenie, ktoré zakryje rôzne nedostatky aj odvážnejšie strihy. Pestrý výber je tiež vo farebnom prevedení.
oneill