Šlapky
Zobrazených 7 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Dievčenské šľapky a žabky

Čo také kúpiť na leto, keď sa deti chcú len rýchlo obuť a bežať k vode? No predsa šľapky! Tento praktický kúsok oceníte nielen pre jeho praktickosť. Dievčenské šľapky totiž odrážajú ich ženský vkus a zmysel pre módu. Presvedčte sa sami.

Šľapky na leto pre dievčatá

Šľapky na leto ponúkajú všetko, čo si dievča môže priať. O rýchle obutie a pohodlie pri každom kroku sa postará anatomické tvarovanie a široký zvršok. Prispôsobenie tvaru chodidla ocenia zaiste aj rodičia — veď predsa ide o to, aby vaše deti nosili len zdravú obuv. Príjemný, mäkčený materiál EVA s tlmiacimi vlastnosťami sa vyznačuje tiež nízkou hmotnosťou. Dievčenské šľapky na leto tak na nohe takmer necítiť. Najmä menšie deti radi vbehnú do vody aj obuté. Ani tu vás šľapky na leto nesklamú — kým sa deti vo vode vyšantia, budú celkom suché.

Žabky pre dievčatá

Na cestu na pláž alebo kúpalisko by ste len ťažko hľadali praktickejšiu obuv, ako sú žabky. Okrem rýchleho obúvania v sebe skrývajú aj iné prednosti. Dokážu zabrániť pokĺznutiu na mokrom povrchu pri bazéne a vďaka ich nízkej hmotnosti vyplávajú na hladinu, ak v nich deti omylom vbehnú do vody.

Stielka z materiálu EVA pri chôdzi kopíruje tvaru detskej nohy. Zvršok šľapiek je vyrobený z termoplastického polyuretánu, ktorý sa vyznačuje vysokou pružnosťou. Oba materiály sú tiež príjemné na dotyk, ponúkajú dlhú životnosť a zachovávajú si farebnosť aj pri pôsobení UV žiarenia.

Módne trendy žabky neobchádzajú

Dievčenské žabky nie sú len obuvou k vode. Sú ideálnou kombináciou k sukni, krátkym nohaviciam, rifliam a tričku. Výborne vyzerajú tiež s outfitom s mikinou alebo ľahkou letnou bundou a šatami. Aby ste ich mohli pekne zladiť s ostatnými kúskami, nájdete ich v našej ponuke v rôznych prevedeniach. Stačí len vybrať farby a vzory, ktoré vašu dcéru najviac oslovia.

oneill