DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 50 EUR Vrátenie tovaru do 30dní

blog

Máj 09

Kupujete pánske plavky? Poradíme vám, ktorý strih vybrať!

Aj pánske plavky podliehajú módnym trendom. Nielen móda však diktuje, čo si dať na seba k vode. Pánske plavky môžete vyberať tiež podľa typu vašej postavy a aktivít, ktorým sa v lete budete venovať. Ktorý strih bude vyhovovať práve vám, sa dozviete v nasledujúcom článku.

Na plávanie či vodné športy?

Pánske plavky s obtiahnutým strihom využijete, ak si radi poriadne zaplávate. Textília, ktorá dôkladne prilieha k postave, nebude vode klásť žiadny odpor a vy budete mať plnú voľnosť pohybu. Pre mužov, ktorí sa v lete venujú hlavne vodným športom, sú lepšou voľbou boardshortky. Kraťasový strih z nich robí zároveň kúsok vhodný na cestu do bufetu a dokonca aj po meste.

Pánske plavky podľa typu postavy

Konkrétny strih môžete zvoliť podľa typu postavy.

Štíhla postava

Ak patríte medzi vyšportované typy so štíhlou postavou, bude vám pasovať akýkoľvek strih plaviek. Ak si budete vyberať boardshortky, zvoľte model so širším pásom, ktorý zvýrazní všetky vaše prednosti.

Silnejšia postava

Pre tento typ postavy zvoľte plavky s vyšším, nie priveľmi tesným pásom. Dĺžku prispôsobte tomu, či máte štíhle alebo silnejšie nohy. Ak silnejšie, vyberte dlhší strih a naopak.

Nízka postava

Nízkych mužov bude limitovať najmä dĺžka plaviek. Priveľmi dlhé boardshortky by opticky skrátili vaše nohy. Oveľa lepšie budete vyzerať v kratšom prevedení, boxerkovom alebo slipovom strihu klasických plaviek.

Strihy pánskych plaviek

V našej ponuke na vás čaká rôznorodosť strihov od klasických slipových plaviek až po predĺžené boardshortky.

Slipové plavky

Pánske plavky v tomto strihu sú vhodné na športové plávanie aj na šantenie s rodinou na toboganoch. Slipové pánske plavky výborne sedia a vo vode v ničom neobmedzujú. Ak máte nižšiu postavu, opticky predĺžia vaše nohy.

Boxerkové plavky

Boxerkové pánske plavky budú vyhovovať všetkým mužom. Výborne sadnú každému typu postavy a môžu ich nosiť deti aj dospelí. Boxerkové plavky dokonale kopírujú krivky postavy, prispôsobia sa jej a nikde neťahajú.

Pánske boardshortky

Na všetky letné aktivity vo vode a na pláži sú ideálnou voľbou boardshortky. Voľný strih z nich robí pohodlné oblečenie na celý deň. Pri ich nosení oceníte aj to, že sa na cestu domov nebudete musieť vôbec prezliekať. Stačí ich len doplniť o športové tričko.

oneill