DOPRAVA ZADARMO až do konca rokaVrátenie tovaru do 15.1.2022

blog

Október 24

Objavili ste už čaro teplákov? Teraz je najvyšší čas

Objavili ste už čaro teplákov? Teraz je najvyšší čas

 

Tepláky sú jedným z kúskov, ktoré si svoje miesto nájdu v každej skrini. Či už pre chvíle domácej pohody alebo športových aktivít – v určitých chvíľach sú jednoducho nenahraditeľné. Vedeli ste, že sa už niekoľko sezón radia aj medzi horúce trendy v móde?

Ako v bavlnke

Pri výbere teplákov je najdôležitejším kritériom materiál, z ktorého sú vyrobené. Aby ste sa v nich cítili čo najpohodlnejšie, dôležitá je jeho mäkkosť, schopnosť prispôsobiť sa pohybom a vašej postave. Práve kvôli tomu výrobcovia najčastejšie siahajú po bavlne, ktorá je v tomto smere ideálnou voľbou. Bavlna je naviac jemná aj k citlivej pokožke, preto je vhodná aj pre deti. Je tiež priedušná a dobre saje pot.  

Udržateľné tepláky O´Neill 

Pre zvýšenie odolnosti teplákov sú okrem prírodných vlákien používané aj tie syntetické. Okrem spomenutej odolnosti zabezpečujú aj vyššiu pružnosť a funkčnosť. Značka O´Neill myslí okrem vášho komfortu aj na životné prostredie a jeho ochranu. Preto pri výrobe uprednostňuje organicky produkovanú bavlnu, ktorá preň nepredstavuje výraznú záťaž. Využíva tiež recyklované syntetické materiály. Preto, keď si vyberiete kúsky z ekologickej kolekcie O´Neill Blue, prispejte navyše k ochrane našej prírody. 

Aký strih uprednostniť?

V O´Neill ponuke nájdete okrem rôznych farebných kombinácií aj viacero strihov z ktorých si môžete vybrať ten pravý pre vás. Od klasických teplákov ukončených širším patentom, až po obopnutejšie kúsky zvýrazňujúce vašu postavu. Hľadáte maximálne pohodlie? Vyskúšajte široké tepláky z ultra mäkkej tkaniny radu Soft Touch a doprajte si pocit absolútnej voľnosti pohybu. Pri kúpe myslite tiež na hrúbku materiálu – do teplejšieho podnebia voľte tenšie tepláky, zatiaľ čo pri ochladení stavte na hrubšie látky s vyšším podielom bavlny.

Nebojte sa kombinácií

Tepláky už nie sú len oblečením na domácu pohodu. To platí aj pre teplákové súpravy, ktoré sa poslednú dobu tiež dostávajú do módneho povedomia. Pri vhodnej kombinácii môžete tieto kúsky smelo vytiahnuť aj do mesta, na nákup, a mimoriadne pohodlné sú napr. pri cestovaní.

Ako na to?

Tepláky budú výborne vyzerať v kombinácii s džínsovými bundami, prípadne bomberami. Vyskúšajte tiež kombináciu so sakom a dolaďte celkový outfit teniskami – budete prekvapení, ako sa tieto kúsky budú vzájomne unikátnym spôsobom dopĺňať!  

oneill