DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 50 EUR Vrátenie tovaru do 30dní

blog

Apríl 20

Viete, prečo sú boxerky u mužov také obľúbené?

Pánska spodná bielizeň ponúka variabilitu strihov aj vzorov. Ak sa však mužov spýtate, či preferujú slipy, trenky alebo boxerky, u väčšiny zvíťazí posledná možnosť. Prečo je tomu tak?

Praktické, pohodlné — jednoducho najlepšie

Pánske boxerky majú muži radi pre ich pohodlnosť. Vyrobené z materiálov, ktoré pri nosení nedráždia, poskytujú potrebnú voľnosť. Boxerky vďaka ich strihu zároveň dobre obopínajú postavu, priliehajú na pokožku a poskytujú intímnym partiám potrebnú oporu. Sú vhodnou voľbou pod nohavice k obleku, rifle alebo kraťase a môžete sa na ne spoľahnúť aj pri športe. Pri cvičení sa nikde nezarezávajú, sú vzdušné a výborne kopírujú každý pohyb.

Kvalita materiálu

Pre dokonalý pocit v každom outfite je dôležitá aj spodná bielizeň. Prečo? Pánske boxerky predstavujú možnosť, ktorá vám poskytne pohodlie a cez oblečenie nie je vidno žiadne jej obrysy. Ak by ste sa necítili komfortne, ľahko sa to odrazí na vašom sebavedomí i nálade. Pánske boxerky O´neill sa vyrábajú z bavlny s pridaním elastanu, ktorý zaisťuje jej lepšiu pružnosť. Antialergénny materiál, akým je bavlna, je šetrný k pokožke intímnych partií, dobre prepúšťa vzduch aj odvádza vlhkosť. Elastický pás zaisťuje, že boxerky vždy držia na svojom mieste.

Dizajnové možnosti pre každého

Aj boxerky podliehajú módnym trendom a nie je im to vôbec na škodu. Pri výbere spodnej bielizne máte vďaka tomu na výber z rôznorodých dizajnov. Okrem tradičných pánskych odtieňov modrej, sivej, hnedej a čiernej vstupujú každoročne do hry nové zaujímavé farby. Ultramarínová či kobaltová modrá, mätová, olivová, tyrkysová, banánová a mnohé iné. Nechýbajú ani vzory, ktoré dodajú boxerkám celkom nový vzhľad. Objavte hravosť vlnoviek, pásikov alebo módneho botanického vzoru. V kombinácii s pásom s logom O´neill bude aj taký nenápadný kúsok, akým sú boxerky, vyzerať naozaj štýlovo.

oneill