Plážové osušky
Zobrazených 7 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Dámske plážové osušky

Poznáte ten krásny pocit, keď sa osviežená chladnou vodou položíte na mäkučkú osušku? Poznáme ho aj my, a preto sme pre vás pripravili ponuku, v ktorej si vyberiete plážové osušky zo 100 % bavlny. Pripravte sa na leto už dnes a začnite sa tešiť na chvíle pohody a odpočinku pri vode.

Mäkučké plážové osušky pre vás

Plážové osušky O´neill sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny. Tento čisto prírodný materiál vás pri jeho používaní prekvapí svojou mäkkosťou. Osušku si môžete položiť len tak pod seba a naplno si vychutnávať záplavu slnečných lúčov. Bavlna na slnku navyše rýchlo usychá. Kým sa opäť vrátite z vody, bude vaša plážová osuška dostatočne presušená. Zostáva už len rýchlo sa do nej zabaliť a užívať si, ako do seba pohltí všetky prebytočné kvapky vody.

Veľkorysá veľkosť pre každého

Plážová osuška vás poteší aj svojimi rozmermi. Veď kto by sa už chcel slniť na uteráčiku, na ktorý sa nedá pohodlne ľahnúť? S veľkosťou 80 x 160 cm sa toho viac nemusíte obávať. Pokojne sa na nej usadíte aj so svojou priateľkou, aby ste si vychutnali chladené nápoje, rozhovor a smiech.

Vzory a farby leta

Plážová osuška O´neill je kúsok, ktorý by iste nemal chýbať vo vašej dovolenkovej výbave. Že prečo? Len sa pozrite na tie farby a veselé vzory! Oslovia vás viac kvety, pásiky, palmy alebo výrazné logo O´neill? Bohatý je tiež výber odtieňov. Chceli by ste si zladiť svoju osušku s plavkami, plážovou taškou, nohavicami, topom alebo šatami? V našej ponuke to nie je žiadny problém. V dokonalej súhre dizajnov sa budete každý deň cítiť ako kráľovná pláže.

oneill