UV ochrana
Zobrazených 9 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Oblečenie s UPF 50+: Chráňte svoju pokožku pred slnkom s tričkami O'Neill s UPF 50+

Leto je tu a s ním prichádza slnko, dovolenka pri mori, piesok a surfovanie. Tieto veci sú síce skvelé na oddych a zábavu, ale môžu byť aj škodlivé pre vašu pokožku. Preto je dôležité chrániť sa oblečením s UPF, ako sú tričká s UPF od spoločnosti O'Neill.

UPF alebo ultrafialový ochranný faktor je miera toho, ako účinne látka blokuje škodlivé UV žiarenie zo slnka. Čím je hodnotenie UPF vyššie, tým väčšiu ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi získate. Tričká O'Neill s UPF sú navrhnuté tak, aby vás chránili, s hodnotením UPF 50+. To znamená, že cez tkaninu môže preniknúť len 1/50 slnečného UV žiarenia, čo chráni vašu pokožku pred škodlivým UV žiarením.

Tričko nie len do vody

Okrem ochranných vlastností sú tričká UPF značky O'Neill aj štýlové a pohodlné. Dodávajú sa v rôznych farbách a štýloch, takže si môžete nájsť také, ktoré vyhovujú vášmu osobnému štýlu. Či už trávite deň na pláži, na túre po horách, alebo si jednoducho užívate deň vonku, tričká UPF od spoločnosti O'Neill vám pomôžu.

Ďalšou skvelou vlastnosťou tričiek UPF značky O'Neill je technológia odvádzania vlhkosti. Táto technológia vám pomôže udržať vás v chlade a suchu aj počas tých najhorúcejších dní. Tkanina je ľahká a priedušná, takže je ideálna na akúkoľvek outdoorovú aktivitu.

Ak hľadáte spôsob, ako toto leto ochrániť svoju pokožku pred slnkom, zvážte tričká UPF značky O'Neill. Vďaka vysokému hodnoteniu UPF, štýlovému dizajnu a pohodlnému strihu sú ideálnou voľbou pre každého, kto chce zostať v bezpečí a pohodlí a zároveň si užívať pobyt v prírode. Tak si ho vezmite ešte dnes a užívajte si slnko bezpečne s tričkami UPF značky O'Neill.

oneill