DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 50 EUR Vrátenie tovaru do 30dní

blog

Júl 18

Čo si zbaliť na pláž či kúpalisko?

Ako prvé — plavky

Samozrejme, že k vode budete predovšetkým potrebovať plavky. Vyberať môžete podľa dizajnu aj vhodného strihu. Ženy by nemali zabúdať ani na plavky na prezlečenie. Pobyt v studenej textílii nemusí vždy prospievať najmä tým, ktoré majú často problémy s močovými cestami.

Kvalitný krém na opaľovanie

Krém na opaľovanie s ochranným faktorom vyberajte podľa fototypu vašej pokožky a dĺžky pobytu na slnku. Pre malé deti zvoľte opaľovacie krémy pre deti bez alergénov. Nezabudnite skontrolovať vodoodolnosť, aby ste prípravok nemuseli nanášať po každom kúpaní.

Deka na ležanie

Mnoho ľudí preferuje ležanie na pohodlnej podložke. Okrem uterákov si preto môžete so sebou vziať aj deku alebo karimatku. Z uvedených možností u mnohých vyhráva pikniková deka. Je ľahká a ochráni aj pred vlhkosťou.

Plážové osušky

Po návrate z vody by na vás mala čakať plážová osuška. Vo veľkorysých rozmeroch ju môžete používať aj na ležanie priamo na zemi alebo si ju položíte na deku. V našej ponuke si môžete vybrať plážové osušky v módnych dizajnoch a letných farbách. Mäkučká 100 % bavlna s výbornou nasiakavosťou, z ktorej sú vyrobené, navyše na slnku rýchlo uschne.

Dôležité doplnky a voda

Počas niekoľkých hodín na slnku vás spoľahlivo ochráni pred úpalom klobúk alebo šiltovka. Nezabudnite si ich preto vziať so sebou a nemali by chýbať ani slnečné okuliare na ochranu vašich očí. Okrem toho budete potrebovať dostatok vody a malý snack. Pri vode iste rýchlo vyhladnete. Dokonalosť výzoru doplnia tenučké plážové šaty alebo sukňa. Môžete si ich dať na seba na ceste do bufetu.

Plážová taška alebo batoh?

Na všetky veci na jeden deň vám postačí plážová taška alebo batoh. Športové tipy, ktoré majú radi obe ruky voľné, iste zvolia batoh. V praktickom prevedení s rozdelením na viacero priehradiek si do neho ľahko zbalíte uterák, náhradné oblečenie, pitie aj drobné občerstvenie. Pre dámy máme v našej ponuke elegantné plážové tašky. Na doklady alebo iné dôležité drobnosti sú vybavené aj vnútorným vreckom na zapínanie.

oneill