DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 50 EUR Vrátenie tovaru do 30dní

blog

Júl 25

Tohtoročné módne trendy pre dámske plavky

Dámske plavky 2021

Tohtoročné módne trendy na leto vsadili na rozmanitosť strihov vhodných pre každú postavu. Pre štíhle typy sú tu klasické bikiny alebo celé dámske plavky s rafinovanými výrezmi v oblasti brucha či bokov. Nezáleží na tom, či budú výrezy súmerne na oboch stranách plaviek, alebo bude hravým štýlom vystrihnutá len ich jedna strana. Tento strih navyše spája všetky prednosti celých a polovičných plaviek a vyhnete sa nežiadúcim neopáleným plochám.

Vysoký pás a tankiny

Plnšie postavy poteší, že trendy v lete 2021 budú aj dvojdielne plavky s vysokým pásom, tankiny a celé plavky. Zvlášť tankiny s rôzne dlhými volánmi či sukničkami zamaskujú každý nedostatok postavy akoby lusknutím prstov. Ich strih je navyše pohodlný a dobre sadne na telo.

Žiarivé farby, kvetované vzory a pásiky

Toto leto stavte na farebnosť. Najviac „in“ budú žiarivo oranžová, ktorá vám pripomenie západ slnka, výrazná červená či neónovo žltá. Tieto odtiene už z diaľky každému udrú do očí. Pokiaľ fandíte tlmenejším tónom, žiaden strach. Vôbec sa ich nemusíte vzdať. Stačí, ak ich oživíte vhodným vzorom. Pre odvážnejšie ženy sú v ponuke dámske plavky so zvieracím, hlavne leopardím, vzorom. Pre romantickejšie typy sú v zásobe kvetované motívy a hravé pásiky, ktoré opticky modelujú postavu. Základom pri výbere je vystihnúť svoju povahu a smelo kombinovať strihy, vzory a farby podľa vlastného vkusu. Vďaka tomu sa v plavkách budete cítiť príjemne po celý deň a letná zábava sa môže začať.

oneill