DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 30 EUR Vrátenie tovaru do 30dní

blog

September 21

Užite si jesenné výlety do prírody v tom správnom oblečení

Užite si jesenné výlety do prírody v tom správnom oblečení

 

Vonku sa pomaly ochladzuje, ale vy sa nechcete vzdať obľúbenej turistiky? Sychravejšie počasie vôbec nemusí byť prekážkou. Siahnite po správnom oblečení do prírody a užite si jeseň naplno.

Vsaďte na špeciálne materiály

Funkčné oblečenie je skvelým pomocníkom počas celého roku a oceníte ho aj na potulkách jesennou prírodou. Medzi jeho najväčšie pozitíva patrí efektné odvádzanie potu a rýchle schnutie. Pri premenlivom jesennom počasí sú tieto vlastnosti nenahraditeľné. Počas chladnejších dní siahnite po termoprádle – určite nevynechajte termoponožky, ktoré spoľahlivo zahrejú vaše chodidlá. Ak sa vo vašej skrini zatiaľ nenachádza žiadny kúsok z fleecu, pozrite si našu ponuku. Fleece je vynikajúcim pomocníkom, keď teploty začnú klesať. Vyznačuje sa vysokou hrejivosťou, je odolný a zároveň príjemný na dotyk.

Staré známe vrstvenie

V letných mesiacoch na seba stačí navliecť šortky s tričkom a do tašky pribaliť maximálne tepláky, mikinu a tenšiu bundičku. Vybrať jesenné oblečenie do prírody už môže byť náročnejšie. Teploty počas dňa kolíšu, a kým ráno môžete pociťovať chlad, cez obed sa často výraznejšie zapotíte. Pripravte sa preto na teplotné výkyvy tzv. vrstvením oblečenia. Najspodnejšiu vrstvu by malo tvoriť funkčné tielko/tričko, nasledovať by mala teplejšia mikina z fleecu, prípadne iného hrejivého materiálu. Keďže dni sú daždivejšie, poistite sa a pribaľte si aj nepremokavú bundu, prípadne pršiplášť. Uprednostnite dlhé nohavice, pod ktoré, podľa potreby, môžete pridať spomínané termoprádlo.

Nepremokavé oblečenie do prírody? O´Neill Hyperdy

Chcete ochranu pred dažďom a prvým mokrým snehom, no nepremokavé pláštenky sa vám nezdajú dosť štýlové? Bundy v našej ponuke sú vybavené špeciálnou funkciou O´Neill Hyperdry, ktorej nanofóbny povrch spoľahlivo odpudzuje vodu. Tá sa zároveň nedrží na povrchu a veľmi rýchlo vyschne. V ponuke nájdete ako pánske, tak aj dámske bundy a parky, rôznych strihov a farieb. Nechýbajú ani praktické kapucne. Samozrejme myslíme aj na najmenších. Detská kolekcia ničím nezaostáva. Všetky technologické vychytávky sú použité rovnako aj v detskej kolekcii. 

oneill