Spodné prádlo
Zobrazených 72 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Dámske spodné prádlo

I keď výberu spodnej bielizne často nevenujeme pozornosť, zaslúži si ju. Veď dámske spodné prádlo je súčasťou vášho outfitu každý deň. Iste sa aj vy chcete cítiť pohodlne a príjemne aj v základných kúskoch. Možno sa to na prvý pohľad nezdá, dôležitý je tiež pocit pri pohľade do zrkadla. Aby ste sa cítili v spodnej bielizni po celý deň dobre, nezabudnite preto pri nákupe dbať tiež o dizajn.

Dámske spodné prádlo v rôznych strihoch

Dámsku spodnú bielizeň nájdete v našej ponuke vo viacerých strihoch. Budete si tak môcť vybrať model, ktorý vám najviac vyhovuje.

Dámske nohavičky

Klasické dámske nohavičky — praktický strih so zvýšeným pásom alebo v nižšom prevedení, ktorý sadne každej postave. Prevedenie, ktoré sa nezarezáva do intímnych partií vám poskytne pohodlie po celý deň.

Šortkové nohavičky nazývané aj dámske boxerky — tento typ prekrýva celý zadok a siaha až na stehná. Dámske boxerky krásne formujú postavu a pomáhajú jej vyniknúť. Trápia vás časté zápaly močových ciest? Šortkové nohavičky vás spoľahlivo zahrejú.

Hipster nohavičky — komfort pri nosení vám ponúka aj hipster strih nohavičiek. Vyrobené z organickej bavlny s prímesou elastanu dokonale splynú s vašimi krivkami.

Dámske tielka

Dámske tielka na ramienka, na cvičenie aj zahriatie v zimnom období si môžete vybrať v rôznych dĺžkach. K dispozícii sú dámske dlhé tielka, ktoré zakryjú oblasť chrbta aj krížov, ktoré budete chcieť v každom počasí udržať v teple. Na cvičenie alebo na leto máme pre vás tiež krátke tielka.

Hľadáte kúsky, ktoré sa navzájom doplnia svojím dizajnom? Potom je tu pre vás možnosť vytvoriť si vlastnú kombináciu. Dámske spodné prádlo súpravy si vytvoríte zladením nohavičiek a tielka v príbuzných farbách. Máte radšej nenápadnú čiernu, bielu alebo námornícku modrú? Alebo si vyberiete z výraznejších odtieňov?

oneill