Plavky
Zobrazených 145 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Dámske plavky

Leto je tu preto, aby ste zažiarili! Oblečte sa do nových plaviek a zamierte k vode. Pobyt na pláži či kúpalisku však nie je len časom na slnenie a kúpanie. Dámske plavky pohodlných strihov vám umožnia venovať sa aj vodným alebo plážovým športom.

Plavky rôznych strihov

Aby ste sa v nových plavkách dobre cítili, pri výbere zvoľte ten správny strih. Dámske plavky v našej ponuke vyhovejú všetkým ženám — pripravili sme pre vás dvojdielne aj jednodielne modely. Je len na vás, koľko svojej pokožky chcete odhaliť. Ktorý strih si vyberiete?

Dámske bikiny

Dámske bikiny patria medzi najviac obľúbený strih plaviek. Módne trendy na ne nezabúdajú ani jednu sezónu. Ak chcete zaujať, môžete skombinovať rozdielny vzor a farbu vrchného a spodného dielu, čím vytvoríte jedinečný dizajn. Dámske bikiny O´neill ponúkajú tiež rafinované modely s ozdobnými prvkami.

Jednodielne plavky

Jednodielne plavky už dávno nepatria len k športovému plávaniu a na plavárne. Pokojne sa v nich môžete predviesť tiež pri vode. Celotelové plavky ponúkajú variabilitu strihov pre každú postavu. Jednotlivé modely umožňujú zvoliť, čo by ste chceli na svojej postave zakryť a čo vyzdvihnúť. Rada sa venujete vodným športom? Pre také chvíle sú jednodielne dámske plavky ako stvorené.

Farby pre letnú pohodu

Dôležitou súčasťou výberu plaviek je voľba farby. Veď ten správny odtieň bude dokonale ladiť k vašej pokožke! Na začiatku leta budú vhodnejšie tmavšie farby, ktoré na vás krásne vyniknú. Keď už sa vaša pokožka opáli do bronzova, môžete zvoliť svetlejšie odtiene. Nie ste spokojná so svojou postavou? Vyskúšajte toto leto namiesto nespokojných pohľadov na váhu vybrať plavky vo vašom obľúbenom odtieni. Prinesú vám dobrú náladu vždy, keď si ich oblečiete. Stále váhate? Čo tak siahnuť po veselých letných vzoroch, ktoré doslova dýchajú pohodou na pláži?

oneill