Lyžiarske nohavice
Zobrazených 19 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Pánske lyžiarske nohavice

Lyžovačku či snowboarding si najlepšie vychutnáte v kvalitnom lyžiarskom oblečení. Nepremokavé lyžiarske nohavice a bundy vás udržia v suchu počas celého pobytu vonku. Výdatne vyšportovaní si v nich budete môcť na záver dňa vychutnať ešte aj parádnu guľovačku.

Pohodlie pre každý pohyb

Pánske lyžiarske nohavice sa postarajú o vaše pohodlie. Pod nepremokavou látkou nájdete vrstvu z materiálu, vďaka ktorému budú vaše nohy stále v teple aj pri mínusových teplotách. Samozrejmosťou je odolnosť voči vlhkosti a posilnenie ochrany švov i zipsov. Viacerými vrstvami látky sú posilnené tiež kolená a vnútorná strana lýtok, kde je látka najviac namáhaná. Môžete sa spoľahnúť na rýchle schnutie, a to napriek tomu, ako je práve vonku zima.

Pánske lyžiarske nohavice, ktoré naplnia vaše očakávania

Nepremokavosť vonkajšej vrstvy bráni vniknutiu vlhkosti pri páde aj v poriadnej snehovej fujavici. Vrchná vrstva vás v takomto počasí ochráni i voči vetru. Z opačnej strany sú však lyžiarske nohavice priedušné, aby vaša pokožka mohla dýchať a prebytočná vlhkosť bola odvádzaná von.

Lyžiarske nohavice si môžete vybrať vo viacerých strihoch s trakmi alebo bez trakov. Pre štíhle postavy sú tu pánske nohavice na lyžovanie slim fit. K dispozícii je tiež v prevedenie v strihu regular fit. Pás nohavíc je elastický, takže sa do nich ľahko zmestíte aj mierne vykŕmení po vianočných sviatkoch. Elasticita pásu vás zároveň chráni pred chladom, ktorý sa vďaka nemu nedostane pod oblečenie.

Vychytávky, ktoré vás dostanú

Pre komfortné obliekanie aj na lyžiarky majú lyžiarske nohavice O´neill možnosť rozopnutia v oblasti lýtok. Rozopnete a zapnete ich pokojne i s rukavicami na rukách. Pružný materiál sa rýchlo prispôsobí každému pohybu, takže ich pri lyžovaní ani nepocítite. Väčšina modelov je doplnená o praktické vrecká na zips a možnosť pripojenia lyžiarskej bundy.

oneill