Lyžiarske nohavice
Zobrazených 18 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Dámske lyžiarske nohavice

K dobrej lyžovačke plnej zábavy a adrenalínu budete potrebovať lyžiarske oblečenie z kvalitných materiálov. Okrem teplej bundy to sú tiež dámske lyžiarske nohavice. V ich módnom dizajne sa budete cítiť ako kráľovná svahu. Zdá sa vám to byť priveľmi nadnesené? Nám vôbec nie. Prezrite si našu ponuku a vyberte si, ktorá farba a vzor k vám pasujú najlepšie. Cítite už volanie zasnežených svahov?

Slobodne a stále v teple

Na lyžiach, snowboarde alebo iných zimných športoch vás aj napriek viacerým vrstvám oblečenia nemusí nič obmedzovať v pohybe. Naši návrhári mysleli naozaj na všetko. Dámske lyžiarske nohavice O´neill sa výborne prispôsobia každému pohybu. Ich praktickosť oceníte aj pri obliekaní, obúvaní a vyzúvaní lyžiarok, kedy môžete využiť praktické rozopínanie v oblasti lýtok. A nebudete si pri tom musieť ani zložiť rukavice.

Dámske lyžiarske nohavice, ktoré nesklamú

Technické materiály ponúkajú kvalitu, ktorá vás bude zahrievať niekoľko rokov. Kritické miesta, ktoré sú pri zimných športoch najviac namáhané, sú posilnené viacerými vrstvami látky. Obávate sa vlhkosti alebo chladu? To vôbec nemusíte. Nohavice na lyžovanie vás spoľahlivo udržia v suchu. Materiály, z ktorých sú vyrobené, neprepustia dnu ani najmenšiu kvapôčku roztopeného snehu. Spoľahlivú ochranu poskytujú tiež posilnené švy. Aby mohla vaša pokožka dýchať, z vnútornej strany sú dostatočne priedušné. Vybrané modely ponúkajú tiež možnosť pripojenia lyžiarskej bundy. Potrebujete mať poruke vreckovku alebo iné drobnosti? Na tie môžete využiť vrecká so zapínaním na zips.

Rôzne strihy, vzory aj farby

V strihu slim fit alebo regular fit s nastaviteľným pásom ponúkame modely pre každú postavu. V našej ponuke nájdete dámske nohavice na lyžovanie v neutrálnych farbách, ktoré sa stále držia na vrchole záujmu módnych návrhárov. Vybrať si môžete tiež jednu z módnych farieb alebo zaujímavých vzorov, ktorými na svahu zaručene pritiahnete pozornosť.

oneill