Tepláky
Zobrazených 8 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Pánske tepláky na šport a voľný čas

Buďte štýloví a pohodlní s najnovšou kolekciou pánskych teplákov O'Neill. Tieto tepláky sú vyrobené zo zmesi mäkkých a odolných materiálov a ponúkajú pohodlie aj štýl. Jadro týchto teplákov je vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá poskytuje mäkký a priedušný pocit pre celodenné pohodlie. Okrem toho O'Neill vo svojich výrobkoch používa recyklovaný polyester, vďaka čomu sú nielen štýlové, ale aj šetrné k životnému prostrediu.

Používané materiály

Použitie recyklovaného polyesteru v týchto teplákoch pomáha znižovať množstvo odpadu a šetriť zdroje. To znamená, že môžete vyzerať dobre a cítiť sa dobre s vedomím, že pozitívne ovplyvňujete životné prostredie. Spoločnosť O'Neill sa snaží poskytovať udržateľné a ekologické výrobky a tieto tepláky nie sú výnimkou. 

Bavlna použitá v teplákoch O'Neill je najvyššej kvality a poskytuje maximálne pohodlie a mäkkosť. Bavlna je prírodné vlákno, ktoré je priedušné a odvádza vlhkosť, takže je vynikajúcou voľbou pre aktívne oblečenie. Pri nosení teplákov O'Neill si môžete byť istí, že dostávate výrobok, ktorý je pohodlný a zároveň odolný.

Okrem toho sa bavlna aj ľahko udržiava, takže je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú aktívne oblečenie nenáročné na údržbu. Pre jednoduchú starostlivosť a údržbu stačí prať v práčke a sušiť v sušičke. S teplákovými nohavicami O'Neill si môžete užívať celodenné pohodlie bez toho, aby ste sa museli obávať ručného prania alebo sušenia na linke.

Bavlna je navyše udržateľný a obnoviteľný zdroj, takže je ekologickou voľbou. V spoločnosti O'Neill sa zaväzujeme k udržateľnosti a vždy hľadáme spôsoby, ako znížiť náš vplyv na životné prostredie. Vďaka použitiu bavlny v našich teplákoch môžeme našim zákazníkom poskytnúť výrobok, ktorý je pohodlný a zároveň šetrný k životnému prostrediu.

Rozdelenie podla strihu

Pri hľadaní dokonalých teplákov je najdôležitejší ich strih. Spoločnosť O'Neill to chápe a ponúka celý rad strihov, ktoré vyhovujú štýlu a preferenciám každého jednotlivca. Či už dávate prednosť klasickému, uvoľnenému strihu, alebo niečomu modernejšiemu a na mieru šitému, O'Neill sa o vás postará.

Tu je rozpis strihov, ktoré ponúka spoločnosť O'Neill pre pánske tepláky:

Pravidelný strih: Tepláky regular fit sú klasickou a nadčasovou voľbou. Vďaka uvoľnenému strihu cez nohavice a pohodlnému elastickému pásu ponúkajú tieto tepláky pohodlný a ležérny vzhľad. Tieto tepláky, ktoré sú ideálne na leňošenie doma alebo na bežné pochôdzky, sú univerzálnym a nevyhnutným kúskom vášho šatníka.

Voľný strih: Ak hľadáte uvoľnený a pohodlný strih, tepláky voľného strihu sú ideálnou voľbou. Vďaka veľkorysému strihu cez nohavice ponúkajú tieto tepláky maximálne pohodlie a uvoľnený vzhľad. Tieto tepláky sú ideálne pre tých, ktorí uprednostňujú uvoľnenejší štýl, sú ideálne na lenivé dni doma.

Voľný zúžený strih: Tepláky s voľným zúženým strihom tzv. loose tapered sú moderným poňatím klasických teplákov. Vďaka voľnému strihu cez nohavice a zúženému rozparku pri členku ponúkajú tieto tepláky moderný vzhľad, ktorý je pohodlný aj štýlový. Tieto tepláky sú ideálne pre tých, ktorí dávajú prednosť módnejšiemu vzhľadu, a sú ideálne na behanie po úradoch alebo cvičenie.

Či už preferujete klasický, uvoľnený strih, alebo niečo modernejšie a prispôsobenejšie, v O'Neill si vyberiete. Vyberte si strih, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu štýlu, a zažite dokonalé pohodlie.

oneill