Doplnky
Zobrazených 131 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Dámske doplnky

Bez doplnkov nie je žiadny outfit kompletný. Práve tieto na pohľad nenápadné kúsky dokážu celkom zmeniť váš vzhľad. Dámske doplnky, akými sú tašky, čiapky, klobúky, šiltovky ale i ponožky preto vyžadujú pri výbere zvýšenú pozornosť. Vylaďte nimi svoj look do dokonalosti aj vy.

Dámske doplnky — kúsky bez ktorých to nepôjde

Trendy look, ktorý nezostane nepovšimnutý, vytvoria aj z bežného outfitu dámske doplnky. Nemali by preto pri úprave vášho zovňajšku zostať ležať na dne šatníka. Či už sa chystáte do mesta, na pláž alebo do práce, nezabudnite po nich vždy siahnuť. Aj na drobnostiach predsa záleží.

Dámske tašky, čiapky a klobúky

Taška je kúskom, bez ktorého sa nevydá mimo domu žiadna žena. Ak sa práve chystáte k vode, sú tu pre vás plážové tašky, do ktorých sa vám pohodlne zmestí plážová osuška aj všetky ostatné drobnosti. Nemáte rada tašky, ktoré využijete len niekoľkokrát do roka? To vôbec nevadí. Dizajnéri O´neill mysleli na ich všestranné využitie. Vďaka veľkorysému priestoru, ktorý vám poskytnú, si ich môžete pokojne vziať tiež na letné nákupy či prechádzku. Na bezpečné uloženie vašich dokladov a peňaženky sú tu tašky s praktickými vnútornými vreckami na zips.

Pokrývka hlavy nemá zaistiť len ochranu pred slnkom, mrholením alebo chladom. Dámske šiltovky, klobúky a čiapky dokážu jedinečným spôsobom zvýrazniť črty vašej tváre. Aby bol výsledok naozaj bezchybný, máme ich pre vás v mnohých prevedeniach. Teplučké zimné čiapky si môžete vybrať s brmbolcom aj bez neho, v jednoduchom strihu alebo so záhybom. Bohatý výber je tu aj na leto a jeseň. Čo potrebujete dnes? Bude to slamený klobúk, šiltovka alebo teplá čelenka?

Základné kúsky pre vaše pohodlie

Aj na tom, čo bežne nie je vidieť, záleží. Veď kto by už rád po celý deň kráčal v prepotených ponožkách, ktoré navyše tlačia? Dámske ponožky z priedušných materiálov z našej kolekcie vás v tomto ohľade iste nesklamú. V ponuke značky O´neill nájdete tiež kvalitnú spodnú bielizeň, v ktorej sa budete vždy cítiť komfortne.

oneill