Active
Zobrazených 29 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Active

Pohodlné, funkčné a navyše v módnom dizajne — to je športové oblečenie z kolekcie O´neill Active. Na každý tréning alebo rekreačné športové aktivity si v našej ponuke môžete vybrať kúsky vyrobené zo vzdušných materiálov. Vášmu príjemnému pocitu z pohybu tak nebude nič stáť v ceste.

O´neill Active pre každú aktívnu ženu

Aj vy milujete ten pocit, keď vás zaplaví vlna endorfínov, ktoré sa uvoľňujú pri cvičení? V nepohodlnom odeve, ktorý by vám bránil v pohybe by to však nebolo ono. Aby vás pri športe nič neobmedzovalo, je tu športové oblečenie značky O´neill.

Funkčné tričká a legíny z elastického materiálu sa výborne prispôsobia každému pohybu. Materiál, z ktorého sú vyrobené výborne odvádza pot a rýchlo usychá. Jeho priedušnosť umožňuje pokožke dýchať a vy sa tak aj po náročnom tréningu budete stále cítiť príjemne. Hľadáte kúsky s antibakteriálnou a protizápachovou úpravou? Ani v tom vás O´neill Active nesklame. Stačí si len vybrať.

Športové tričká, mikiny i podprsenky

Potrebujete kompletný športový outfit? Vyberte si športové podprsenky vyrobené z recyklovaných materiálov. Poskytnú vám perfektnú fixáciu pri behu, posilňovaní, aerobiku aj iných aktivitách. Dámske športové legíny s vysokým pásom sa postarajú o zahriatie citlivej krížovej oblasti. Budú vás verne sprevádzať, či už sa vyberiete na bicykel alebo do fitnes centra. Aby ste po cvičení zostali v teple, sú tu športové mikiny.

Športové tričká máme pre vás vo viacerých prevedeniach. Môžete si vybrať vzdušné cropp topy v krátkom strihu do pása, dámske športové tielka alebo tričká v strihu Body Fit, ktoré dokonale priľnú k vašej postave. Dámske tričká a tielka z kolekcie Active navyše dobre vyzerajú a vy sa v nich budete cítiť sebavedomá a krásna. Značka O´neill myslí tiež na všetkých milovníkov surfovania, paddle boardu, vodného lyžovania a iných vodných športov. Dámske športové tričká s UV ochranou môžete spojiť s novými boardshortkami a vydať sa za novým, mokrým dobrodružstvom.

Dámske legíny — must have kúsok pre každú ženu

Aj dámske legíny si môžete obliecť na viacero príležitostí. Či už si ich rada dáte pod krátke nohavice, sukňu alebo sa v nich vyberiete športovať, tou správnou voľbou budú čierne legíny. Pre každú ženu, ktorá vyznáva aktívny životný štýl, budú športové legíny neoddeliteľnou časťou výbavy na cvičenie. Športové legíny využijete na beh, bicyklovanie, posilňovanie vo fitness centre i mnoho iných športov. Dámske legíny O´neill vám ponúkajú jedinečnú súhru strihu bez švov a rýchloschnúceho materiálu. Pri výbere nezabudnite okrem prezerania jednotlivých farieb a vzorov aj na správnu veľkosť. Veď dámske legíny najlepšie vyzerajú, ak krásne priľnú k vašej postave.

 

oneill