Zimné bundy
Zobrazených 8 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Pánske zimné bundy

Kto by nechcel byť v zime pekne v teple? Pánske zimné bundy O´neill zvládnu aj to najmrazivejšie počasie. Navyše v nich budete dobre vyzerať. Zimné bundy z našej ponuky môžete nosiť do mesta, do práce, do školy aj na prechádzky v prírode. Na výber máme hneď niekoľko farebných odtieňov, v medzi ktorými si iste nájdete svoj obľúbený. Môžete zvoliť klasiku, ktorými sú čierna, či hnedá alebo niektorú z mužných farieb — army alebo modrú. Hľadáte sviežejší vzhľad? Potom sú tu kombinácie s bielou alebo červenou.

Štýlové bundy pre moderného muža

Prečo sa vzdať svojho štýlu len preto, že teplota vonku začne prudko klesať, keď nemusíte? Či už ste priaznivcom street, športového alebo vojenského štýlu, v našej ponuke si rýchlo vyberiete. Aby sme nezabudli na tých, ktorí preferujú elegantnejší vzhľad, máme pre vás aj pánske parky. Zimné štýlové bundy sľubujú široký výber modelov s kapucňou aj kožušinou. Neodmysliteľným prvkom sú vrecká, do ktorých si nemusíte skrývať len ruky pred chladom. Ak zvolíte zimnú bundu s vreckami na zapínanie, bezpečne do nich ukryjete napríklad mobil.

Zimné bundy z kvalitných materiálov

Zimné bundy z našej kolekcie sa postarajú o vaše pohodlie. Materiály vysokej kvality zaručujú ich výborné tepelnoizolačné vlastnosti a priedušnosť. Budete sa tak môcť spoľahnúť na dokonalú ochranu pred vetrom aj zimou. Ak sa z oblohy nečakane spustí dážď alebo sneh, ochráni vás vodotesnosť bundy.

Ktorý strih vám bude vyhovovať?

Aby ste sa v bunde vždy cítili komfortne, nezabudnite zohľadniť aj jej strih. Štíhlym mužom vyššej postavy bude vyhovovať predĺžený strih, ktorý ponúkajú pánske parky. Okrem vzhľadu iste oceníte množstvo vreciek, možnosť zúžiť strih pomocou šnúrky v páse a manžety na rukávoch. Klasický strih bundy po zadok v slim alebo regular strihu je model, ktorý bude vyhovovať väčšine mužov. Môžete ju kombinovať s chino nohavicami, svetrom, rifľami aj mikinou.

oneill