Ponožky
Zobrazených 13 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Dámske ponožky

Dámske ponožky sú súčasť outfitu, ktorá poskytuje pohodlie vašim chodidlám. Práve preto by ste mali pri ich výbere spozornieť. A nielen vtedy, ak sa chystáte na náročnú túru alebo tréning. Komfort je pre vaše nohy dôležitý každý deň.

Dámske ponožky pre všetky vaše aktivity

Dámske ponožky O´neill využijete, či už sa chystáte na krátku prechádzku do mesta alebo výlet do prírody. Príjemne vás zahrejú tiež vo chvíľach nerušenej pohody a leňošenia na gauči. Kombinácia materiálov, ktorá sa postará o priedušnosť a výborné odvádzanie potu od pokožky vám prinesie komfort aj pri športe. Ak si k tomu prirátate ich módny dizajn, iste nezostanú len tak ležať na dne šatníka, ale budete po nich siahať každý deň.

Dôkladný výber materiálov prináša dokonalý výsledok

I keď sa na prvý pohľad zdá, že vybrať dámske ponožky nie je vôbec zložité, bude potrebné dodržať základné pravidlá. Ako prvé skontrolujte zloženie. Dámske ponožky na turistiku, športové ponožky aj ponožky na prechádzku by mali byť vyrobené z bavlny. Tento materiál je zárukou, že sa vaše nohy nebudú v ponožkách nadmerne potiť a pri chôdzi im poskytne potrebnú mäkkosť. Prímes elastanu zaistí, že strih ponožiek výborne priľne k vášmu telu. Pre ešte vyššiu odolnosť aj pri silnej záťaži a rýchlejšie schnutie nájdete v niektorých modeloch pridaný tiež polyester.

Na veľkosti záleží

Pri nákupe nezabudnite na voľbu správnej veľkosti. Aby sa vám ľahšie vyberalo, v našom e-shope označujeme veľkostí bežným číslovaním používaným v rámci EÚ.

S veľkosťou súvisí tiež typ ponožiek. Na zimu alebo športy, pri ktorých by ste chceli mať všetky kĺby v teple, si vyberte klasické ponožky. V dĺžke, ktorá prekryje členky si ich môžete obliecť k teplákom, legínam aj pod dlhé nohavice. Na leto sú tu pre vás členkové ponožky, ktoré ponúkajú zladenie s krátkymi nohavicami.

oneill