Čiapky a rukavice
Zobrazených 31 produktov
Upozornenie

Je nám to ľúto, nič sme nenašli...
Uprav nastavenie filtra pre relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Vymazať filter

Dámske čiapky a rukavice

Dámske čiapky, klobúky a šiltovky dokážu vdýchnuť outfitu celkom nový šmrnc. Aby ste mohli svojmu oblečeniu dodať ten správny nádych, máme ich pre vás v mnohých prevedeniach. Stačí si prezrieť našu ponuku a vybrať si svoj štýl. Nezabudli sme ani na pohodlie pre vaše ruky. V zime ich pred chladom skryjú dámske rukavice.

Dámske čiapky na zimu

Dámske zimné čiapky vyrobené z hrejivých materiálov si môžete obliecť aj do toho najchladnejšieho počasia. Vaša hlava i uši tak budú vždy v teple. Výber konkrétneho modelu závisí od vašich preferencií. Mladistvý, športový vzhľad vám dodajú dámske zimné čiapky s brmbolcom. K športovému štýlu obliekania si môžete vybrať tiež modely bez neho. Každému pristane niečo iné, preto sme do našej ponuky zaradili tiež zimné čiapky so skladanou manžetou. Tieto modely vám ponúkajú variabilitu pri nosení. Je len na vás, či sa rozhodnete manžetu zahnúť alebo nie. Nemáte rada prekryté vlasy? Potom sú tu pre vás dámske čelenky na zimu.

Dámske klobúky, ktorým neodoláte

Dámske klobúky na zimu si môžete obliecť ku každému elegantnému kabátu alebo dámskej parke. Klobúky na leto vás zase ochránia pred žiarivými lúčmi slnka. Ich úlohou však nie je len zahriať alebo chrániť pred slnkom. Dámske klobúky jedinečným spôsobom doplnia vašu tvár. Pri výbere sa riaďte štýlom, ktorý chcete vytvoriť a vašou výškou. Pre vyššie postavy sú vhodnejšie široké klobúky. Nižšie dámy by mali, naopak, zvoliť o niečo užší klobúk.

Dámske šiltovky pre športový look aj zahriatie

Aj dámske šiltovky nájdete v našej ponuke v rôznych prevedeniach. Hľadáte tenkú šiltovku na leto alebo dámske šiltovky na zimu? Teplučké materiály aj priedušné tkaniny, z ktorých sú šiltovky O´neill vyrobené, majú jednu vec spoločnú: dokonale splnia svoju funkciu. V zime sa môžete spoľahnúť na ich hrejivé vlastnosti a v lete dostatočnú priedušnosť. Už vám zostáva len vybrať, ktoré vzory a farby vás najviac oslovia.

oneill